O značce Taste of the Wild

Značka Taste of the Wild je vlastněna rodinnou firmou Diamond Pet Company. Ta byla založena v roce 1970 ve městě Meta v Missoury ve Spojených státech amerických. Cílem firmy je nabízet kvalitní, prémiová krmiva, která svou cenou neodradí průměrného chovatele. Svou vizi firma dokázala udržet a tak dnes patří mezi jedny z nejrychleji se rozvíjejících výrobců krmiv a působí ve více než 100 zemích po celém světě.

Moto firmy i značky zní: “Každý mazlík si zaslouží tu nejlepší výživu a každý chovatel férovou cenu“.

Nikdo z nás neví lépe, co je nejpřirozenější kočičí strava, než DNA samotných koček. Z toho důvodu se Taste of the Wild soustředí na kompletní stravu, která odpovídá přirozeným potřebám horských lvů.

Bezpečnost na prvním místě, kvalita vždy. Krmiva Taste of the Wild jsou vyvíjena týmem specializovaných veterinářů tak, aby vždy naplnila specifické nutriční požadavky koček či psů. Pro tento tým je zdravý synonymem k bezpečný. Proto jsou všechny vstupní ingredience neustále kontrolovány, výroba je lokalizována do 5 továren sídlících v USA a finální výrobky jsou podrobovány dalším testům. Díky implementaci pokrokových vědeckých a technologických postupů je zajištěna výroba zdravých, bezpečných a výživných produktů.

Bezpečnostní pravidla ve výrobě mimo jiné zahrnují:

  • 1 075 testů na mykotoxiny týdně
  • 1 300 mikrobiologických testů týdně
  • 180 testů oxidativní stability tuků a olejů za měsíc
  • 6 000+  testů výživnosti ingrediencí za měsíc
  • 45 000+ výživových testů hotových výrobků za měsíc

Další podmínkou vysoké kvality je důvěra ve vstupní suroviny. Proto mají v Taste of the Wild úzké vztahy se všemi dodavateli. Jedná se o dlouhodobé smlouvy, založené na vzájemné důvěře. Díky tomu si můžeme být jistí, že všechny vstupní suroviny byly získány udržitelným a humánním způsobem.

Unikátní přístup této značky spočívá v obohacování krmiva celou řadou probiotik. To jsou prospěšné bakterie, které napomáhají k udržení zdravého imunitního systému. Vzhledem k tomu, že je u zvířat až 70 % imunitního systému uloženo v trávicím traktu, je bezproblémové zažívání nutnou podmínkou k celkovému zdraví každého mazlíka.

Pro Taste of the Wild pracují chovatelé, kteří chtějí dopřát všem mazlíkům to nejlepší. Produkty této značky proto mají vysoký standart kvality. Nevyrábí žádné krmivo, které by sami neposkytli svým věrným zvířecím společníkům. Pokud vás tahle filosofie zaujala a chcete Taste of the Wild vyzkoušet nebo pokud už dávno patří mezi vaše favority, podívejte se, které produkty najdete u mě 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *