O značce Nuevo

Nuevo Pet Food je Německá značka sídlící na samých hranicích s Nizozemím. Jejich filozofie je jednoduchá, používají čerstvé ingredience.

Jak ale dosáhnou maximální čerstvosti? Odběr od regionálních producentů, používání vlastních přepravních automobilů a okamžité zpracování je určitě dobrá cesta, kterou se vydali také u Nueva.

Čerstvost zajišťuje předání všech potřebných živin té nejvyšší kvality. U Nueva nabízí zejména maso případně doplněné o ovoce, zeleninu a kvalitní oleje. To vše s certifikací potravin vhodných i pro lidskou spotřebu. Žádné umělé vylepšovače chuti, konzervační látky nebo barviva.

V Nuevo jdou s dobou a tak pracují na receptech, které jsou podloženy nejnovějšími poznatky v oblasti výživy domácích mazlíčků. A nejen to. Nejde přeci jen o to, aby krmivo bylo té nejvyšší kvality. Důležité je také, aby je váš mazlík miloval. A právě proto se zde bere zvláštní ohled také na chuť.

Značka Nuevo má co nabídnou a jejich super prémiová řada se může porovnávat s jinými světovými značkami. A co vy? Už jste vyzkoušeli jak Nuevo chutná vašim mazlíkům? 🙂 Seznam dostupných produktů najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *