O značce Meowing Heads

Značka Meowing Heads patří pod britskou firmu Pet Food UK Ltd. Firma byla založena v roce 2009 Paulem Hunterem. V současnosti působí nejen ve Velké Británii, ale také po celé Skandinávii, na Islandu, v Rusku a samozřejmě také v České Republice.

Příběh značky ale začíná už v roce 2008 v malé firmě vyrábějící čokoládu a levné krmivo pro domácí zvířata. Pracovala zde parta mladíků Dave, Paul a Jim. Naštěstí pro majitele koček po celém světe neutopili své vnitřní ideály v levném krmivu a rozhodli se založit projekt, který nabídne opravdovou kvalitu.

Jejich hlavní idea byla vytvořit granule s množstvím masa, ryb a dalších přírodních ingrediencí. Proč? Protože i oni chtěli nabídnout svým čtyřnohým členům rodiny to nejlepší a tehdejší nabídka je nedokázala uspokojit. Dave, Paul a Jim rychle vytvořili špičkové recepty a začali budovat značku, která jednoduše vyčnívá z davu. Spolu s ní oslavují radost ze společného života se šťastnými a zdravými mazlíky.

Výsledkem jsou Meowing Heads, jak je známe dnes. Je to živá, zábavná, zdravá a etická značka, která produkuje špičkové potraviny pro vaše milované kočky. Původní mise, tedy nabídnout všem kočkám potravu, kterou si přirozeně zaslouží, je to, co značku žene vpřed i po letech. Meowing Heads nabízí vše, co potřebujete k nakrmení šťastných a zdravých koček. Už jste vyzkoušeli nebo se chystáte? Nabídku produktů najdete tady 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *