O značce Farmina N&D

Krmiva značky N&D  spadají pod italskou společnost Farmina Pet Foods, která byla založena v roce 1999 dr. Angelem Russo. Angel navázal na rodinnou tradici a firmu založil jako dceřinou pobočku společnosti Russo Mangimi. Firma Russo Mangimi, kterou založil Angelův otec Francesco v roce 1965, se také zaměřovala na výživu zvířat. Angel si z této tradice vzal to nejlepší a dohromady se zacílením na současné vědní poznání vytvořil moderní, úspěšnou firmu.

Základní hodnotou společnosti je zdraví jednotlivých druhů zvířat. V souladu s tím jsou krmiva vytvořena na základě nejnovějších vědeckých poznatků v oboru. Technologické investice a dobré jméno značky zajišťují spolupráci s nezávislými institucemi jako je např. Oddělení výživy zvířat Univerzity Federica II. v Neapoli. Aby ve Farmině nikdy nezačali ztrácet krok, mají zřízeno speciální oddělení veterinárního výzkumu a vývoje Farmina Vet Research.

Jakožto Italové ve Farmině lpí na tradičních hodnotách jako je láska a rodina. Jídlo je nezbytným pojítkem, které napomáhá udržet rodinu zdravou a šťastnou. Jsou to právě domácí mazlíčci, kteří v každé rodině zaujímají výjimečné postavení. Mottem společnosti je, že štěstí každého páníčka stojí z velké části na štěstí a spokojenosti jeho mazlíka.

Spokojenost zvířat je tou hlavní motivací k vývoji těch nejlepších krmiv. To nejdůležitější je zajistit vysokou kvalitu života každého mazlíka. Ve Farmině se nechávají inspirovat přirozenou potravou. Zkoumají jejich život v divokém prostředí, jejich návyky a chování. Berou ohled na přirozené instinkty a nutriční potřeby. Pokud totiž nabídnete vašemu mazlíkovi to nejlepší krmivo vyvinuté podle nejnovějších poznatků a složené z přírodních látek, podpoříte jej od prvních dnů až do vysokého věku.

Motto společnosti šťastný mazlíček, šťastný majitel už dávno nerezonuje pouze v Itálii. Jejich výrobny najdete také Srbsku nebo Brazílii. Konečně, široký výběr produktů můžete zakoupit také u nás.

Příroda je naší inspirací, věda naší metodou.
Farmina Pet Foods

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *