O značce Carnilove

Značka Carnilove patří pod českou rodinnou společnost Vafo Praha, která byla založena v roce 1994 v Chrášťanech. V současné době tedy nabízí více než dvacet let zkušeností v oboru. Roční objem výroby celé společnosti přesahuje 90 000 tun krmiv, které jsou distribuovány do 66 zemí světa.

Základní filozofií firmy je zdraví a kondice našich čtyřnohých miláčků. K výrobě proto nejsou použity žádné suroviny, které by mohly negativně ovlivnit zdraví zvířete. Mnohaletá praxe a know-how ve výživě zvířat zaručují vysokou kvalitu nabízených krmiv. Firma aktivně vystupuje proti jakékoliv krutosti vůči zvířatům. V souladu s tím produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.

Značka Carnilove vychází z historicky přirozené stravy, která odpovídá anatomickým a genetickým dispozicím našich mazlíků. Prioritou je zdraví a dobrá kondice. Široké spektrum s péčí vybraných druhů masa odpovídá přirozené kořisti a zajišťuje tak nezbytný přísun aminokyselin. Lesní ovoce, zelenina nebo byliny zase zajišťují dostatek vitamínů, antioxidantů a dalších potřebných živin.

Nabízené receptury jsou bez obilovin a brambor a jsou v souladu s tím, že kočky jsou téměř stoprocentními masožravci. Krmiva také obsahují lososový olej ze skotských lososů. Ten je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které podporují imunitu a lesklou srst.

Veškeré produkty značky Carnilove jsou certifikovány podle přísných kvalitativních kritérií – splňují jakostní normy ISO 9001 a HACCP. Veškerá firemní výroba je soustředěna do třech továren sídlících v České republice.

Jestli tuto českou značku ještě neznáte, nebo pokud už znáte a patří mezi vaše oblíbené, podívejte, co nabízím u mě na e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *