O značce Calibra

Značka Calibra vznikla v roce 2001 pod českou firmou Noviko. Noviko je veterinární distribuční síť založená Jaromírem Koudelou, která se zrodila z nadšení a společné práce několika kamarádů a spolužáků z Veterinární univerzity Brno.

Hlavním cílem firmy je vytvářet co nejkvalitnější produkty s vysokou nutriční hodnotou, napomáhat zdraví zvířat a přispívat k dlouhému a spokojenému vztahu chovatele a jeho mazlíka. O levné produkty s nízkou kvalitou na trhu není nouze, v Calibře se proto rozhodli vyrábět kvalitní krmiva, která podporují dlouhý a spokojený život našich čtyřnohých členů rodiny.

U Calibry ke kvalitě přistupují z veterinárního hlediska. Receptury jsou složeny s pomocí specialistů na výživu a zdraví zvířat, expertů laboratorní diagnostiky, veterinárních lékařů z praxe, technologů a výrobních specialistů, designerů a řadě dalších. Odborníci pocházejí ze špičkových evropských pracovišť jako jsou Vídeňská nebo Berlínská veterinární univerzita.

Calibra dnes patří mezi zavedené značky. V současné době vyváží své produkty do 20 zemí po celém světě. Ačkoliv se skupina několika zakládajících kamarádů rozrostla v široký mezinárodní tým, základní myšlenka zůstala stejná. U Calibry stále vytváří kvalitní produkty pro všechny mazlíky.

Znáte tuto českou značku? Pokud se rádi seznámíte nebo už patří mezi vaše oblíbené, seznam produktů najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *