O značce Brit Care

Značka Brit Care patří pod českou rodinnou společnost Vafo Praha, která byla založena v roce 1994 v Chrášťanech. V současné době tedy nabízí více než dvacet let zkušeností v oboru. Roční objem výroby celé společnosti přesahuje 90 000 tun krmiv, které jsou distribuovány do 66 zemí světa.

Základní filozofií firmy je zdraví a kondice našich čtyřnohých miláčků. K výrobě proto nejsou použity žádné suroviny, které by mohly negativně ovlivnit zdraví zvířete. Mnohaletá praxe a know-how ve výživě zvířat zaručují vysokou kvalitu nabízených krmiv. Firma aktivně vystupuje proti jakékoliv krutosti vůči zvířatům. V souladu s tím produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.

Produkty značky Brit Care také splňují evropské standardy vysoké jakosti. Ve všech recepturách jsou použity čerstvé suroviny se současným vyřazením nevhodných složek, jako jsou geneticky modifikované organismy, sója nebo proteinové náhražky. Veškerá firemní výroba je soustředěna do třech továren sídlících v České republice.

Značku Brit Care u nás zná asi každý, podívejte co za produkty nabízím já 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *