O značce Animonda

Značka Animonda vznikla v roce 1991 v Německu. Již od svého zrodu patřila pod firmu heristo AG, která začínala jako malé řeznictví. I proto je základ značky zakořeněn ve zpracování krmiv s vysokým podílem masa.

Hlavním cílem bylo již od počátku vyrábět vysoce kvalitní produkty bez přidaných umělých látek. Ať už se jedná o konzervy nebo granule, všechna krmiva jsou vytvořena v souladu s aktuálními poznatky v oboru.

Produkty značky jsou vyvážené a odpovídají specifickým požadavkům koček: věk, váha nebo speciální diety a alergie, Animonda má vždy co nabídnout. Ale nejde jenom o zdraví, vitalitu a celkovou dobrou kondici, strava musí také dobře chutnat. Vybrané ingredience jsou proto pečlivě zpracovány tak, aby došlo k minimální ztrátě čerstvé chuti a živin.

Výrobní závody splňují požadavky mezinárodních standardů bezpečnosti potravin a jsou neustále podrobovány vnitřní i vnější kontrole. Při vývoji složení krmiv vědci a veterináři značky Animonda úzce spolupracují s předními špičkami v oblasti výživy domácích mazlíčků z celé Evropy.

Ačkoliv Animonda zažínala jako lokální značka, během let došlo k obrovskému vývoji. Nyní patří mezi mezinárodně uznávaného výrobce. Produkty značky si můžete koupit ve více jak 35 zemích na světě. Ty co nabízím u mě na e-shopu najdete pod tímto odkazem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *