O značce AATU

Značka AATU patří pod britskou firmu Pet Food UK Ltd. Firma byla založena v roce 2009 Paulem Hunterem. V současnosti působí nejen ve Velké Británii, ale také po celé Skandinávii, na Islandu, v Rusku a samozřejmě také v České Republice.

Krmiva AATU jsou vyrobena zejména z touhy uspokojit přirozenou kočičí potřebu vysokého podílu masa ve stravě. Všechny výrobky jsou proto z celých 85 % složeny z čerstvě připraveného masa a masových produktů. Krmivo je vysoce koncentrované, takže na výrobu 1 kg jsou spotřebovány 3 kg čerstvých ingrediencí. AATU je bez obilovin a světlých brambor, díky tomu má nízký glykemický index. Krmiva jsou ručně vyráběna bez přidaných umělých barviv, konzervantů a geneticky modifikovaných potravin.

AATU pro kočky obsahuje jedinečnou recepturu SUPER 8. Jedná se o kombinaci 8 druhů zeleniny, 8 druhů ovoce, 8 druhů bylinek a 8 druhů koření. Zeleninová složka obsahuje batáty, cizrnu, hrách, mrkev, rajčata, čekanku, juku a tapioku. Tato kombinace zajišťuje přísun aminokyselin, minerálů, vitamínů a antioxidantů.

Ovocná složka sestává z pomerančů, jablek, brusnic, moruší, borůvek a hrušek. Jedná se o přirozené zdroje řady vitamínů, antioxidantů, minerálů a také omega-3 mastných kyselin. Bylinky jsou složeny z máty, petržele, mořských i sladkovodních řas, oregana, šalvěje, majoránky a tymiánu. Jejich kombinace napomáhá snadnému trávení a navíc obsahuje řadu vitamínů, stopových prvků a minerálů. Mezi kořením najdeme kopřivu, šípek, heřmánek, anýz, měsíček, pískavici řecké seno, skořici a nebo vojtěšku. Koření působí protizánětlivě a jako prevence nemocí. Navíc dodává potřebné vitamíny, minerály a antioxidanty.

V AATU jsou hrdí na to, že mohou připravovat kvalitní produkty, které si každá kočka okamžitě zamiluje. Ale pozor, nespoléhejte pouze na slova a raději nechte vaši kočku, aby krmiva poznala na vlastní kůži. Kompletní nabídku najdete pod tímto odkazem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *